Четвер, 09.05.2024, 19:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Автоматизація технологічних процесів

...
...
Пошук на сайті
Пошук в інтернеті
Цікаві факти
Форма входу
Карта відвідувачів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
...
Яндекс цитирования Яндекс.Метрика

Література

Головна » Файли » Навчальна програма » Завдання дисципліни

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
03.09.2012, 19:40

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Програмою дисципліни "Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного управління" передбачено вивчення студентами технологічних основ автоматизації сільськогосподарського виробництва і придбання практичних навиків із налагодження автоматичних систем на заданий режим роботи і усунення неполадок основних елементів системи автоматизації виробничих процесів.

Програмний матеріал слід викладати з урахуванням досягнень науки та передової практики з автоматизації сільськогосподарського виробництва.

Викладання дисципліни необхідно вести з урахуванням міжпредметних зв'язків.

З метою більш поглибленого засвоєння студентами навчального матеріалу на заняттях необхідно використовувати наочні посібники, навчальні відеофільми, анімаційні фільми, ЕОМ та ТЗН. Лабораторні та практичні заняття слід проводити в лабораторіях, майстернях оснащених сучасними найновішими приладами та обладнанням.

Окремі заняття доцільно проводити в умовах виробництва.

Під час викладання навчального матеріалу необхідно включати питання безпеки праці, пожежної безпеки та охорони оточуючого середовища. По кожному лабораторному та практичному заняттю рекомендуються заздалегідь розробляти інструкційно-технологічні картки, що сприяють ефективному використанню навчального часу, створюють умови для самостійного виконання робіт.

Окремі питання рекомендується давати студентам для самостійного вивчення на заняттях, окремі теми позааудиторно, на виробництві з оформленням доповідей, рефератів, порівняльних таблиць. Для кращого ознайомлення студентів з досягненнями в автоматизації технологічних процесів слід відвідувати спеціалізовані виставки, використовувати Internet.

З метою посилення контролю знань студентів програмою дисципліни рекомендується проведення тестового контролю, варіанти яких розробляються викладачами для кожної навчальної групи. Завдання для тестового контролю можна програмувати з урахуванням наявних в навчальному закладі технічниих засобів навчання.

У результаті вивчення дисципліни студенти повинні знати:

технологічні та наукові основи автоматизації сільськогосподарського виробництва, системи автоматизації типових технологічних процесів.

Повинні уміти:

складати і читати схеми автоматизації, що виконані на релейних та типових логічних елементах, досліджувати автоматичні системи управління, аналізувати роботу окремих елементів та автоматичної системи в цілому, налагоджувати автоматичну систему на заданий режим роботи, усувати можливі неполадки під час роботи системи, вибирати основні елементи автоматичних систем, визначати можливість впровадження теплоакумулюючих джерел, та технічних засобів енергозбереження.

Тематичний план, приведений у програмі, є орієнтовним. Навчальний заклад має право вносити, в залежності від специфіки підготовки спеціалістів і матеріально-технічного викладання дисципліни, обґрунтовані зміни в послідовність вивчення навчального матеріалу і розподіл учбових годин за розділами і темами в межах загального бюджету часу, що відводиться на вивчення дисципліни.

Внесені в план зміни повинні бути обговорені на засіданні предметної (циклової) комісії і затверджені заступником директора з навчальної роботи.

Категорія: Завдання дисципліни | Додав: Лідер
Переглядів: 1120 | Завантажень: 0
Перевести сайт
Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Радіо онлайн
Слушать радио Тільки Українське онлайн
Хмаринка тегів
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сьогодні
Все для життя
Інтересні новини

Copyright MyCorp © 2024